Galeri

[ Hizmetlerimiz ]

Sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmayıp aynı zamanda yaratıcı tasarımları ve geniş renk seçenekleri ile de öne çıkmaktadır.

Epoksi Boya

Epoksi boya, içeriği itibari ile kimyasal bir reçinedir. Kuruması gerçekleştikten sonra gerek fiziksel gerek kimyasal tüm etkilere karşı dayanıklı bir hale dönüşür. Çoğunlukla kullanım yeri zemin kaplama işlemlerindedir. Masa, zemin ve dekorasyon araçlarında sık sık kullanılır.

İtalyan Boya

İtalyan boya; dekoratif boya ve efekt boya ile hemen hemen aynı ürün grubunu kapsamaktadır. Venedik kökenli olan İtalyan boyalar, özellikle iç mekanlarda tercih edilen, uygulandığı yüzeye dekoratif bir görünüm katan modern bir boya türüdür.

Dekoratif Boya

Dekoratif boya; sedefli boya ve son zamanlarda popüler olan İtalyan boyalar olarak adlandırılan ürünlerdir. Duvarlarınızın sanki duvar kağıdı ile kaplanmış durmasını ancak ondan daha kolay ve farklı bair stilde olmasını isterseniz dekoratif boyaları tercih edebilirsiniz.

Anahtar Teslim İşler

Anahtar teslim ev tadilatı, evinizin içinde tadilat ve tamirat gereksinimi bulunan tüm bölümlerin ev sahibinin isteğine uygun hale getirilmesi için komple çatıdan bodruma kadar bütün alanlardaki tadilat ve tamirat işlemleridir.

Profesyonel Ekipmanlar

Günümüz Teknolojisinin Gelişmiş Teknolojisi

İşinin Ehli Usta

İşinde Profesyonelleşmiş Yetkili Ekip ile

Geniş Ürün Yelpazesi

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Ürün Yelpazesi

[ dekormat ]

Sürdürülebilirlik ve Çevre Bilinci

Dekormat olarak, sürdürülebilirliğe ve çevre bilincine büyük önem veriyoruz. Üretim süreçlerimizde çevreye duyarlı malzemeler kullanarak, ekolojik dengeyi koruma misyonunu taşıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin uzun ömürlü olması ve çevreye zarar vermemesi için sürekli olarak çaba sarf ediyoruz.

Yaratıcı Tasarımlar

Müşterilerimize mekanlarını kişiselleştirme ve özelleştirme fırsatı sunarak, her projede benzersiz ve etkileyici sonuçlar elde etmelerini sağlamaktayız.

Renk Seçenekleri

Dekormat, sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmayıp aynı zamanda yaratıcı tasarımları ve geniş renk seçenekleri ile de öne çıkmaktadır.

Yardım ?
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim