Galeri

Portakal kabuğu Desenli Epoksi Kaplama

Estetik görünüme sahip olan portakal kabuğu desenli epoksi, her alanda kullanıma uygun üretilmekle beraber ıslak zeminlerinizi kaygan olmayan yapı ile ayağınızı yere güvenle basmanıza yardımcı olur. Renk solması yapmadığı için ilk günkü gibi rahat bir kullanım sunar. Tek parça halinde döşemesi yapıldığı için parçalanma, kırılma gibi kötü olasılıklarla karşılaşmanız mümkün değil. Deseni portakal kabuğuna benzetildiği için bu ismi almıştır.

Daha çok ıslak zeminde tercih edilmektedir ve ıslak zeminde bile kaydırmaz özelliğini en mükemmel sevide sunan portakal kabuğu desenli epoksi, pütürlü yüzeyi sayesinde düşme risklerini de ortadan kaldırmaktadır. Son derece dayanıklı olan malzemelerden üretilmiş zemin kaplama türü hijyeniktir. Temizliği de kolay olan ve aynı zamanda farklı desenlerde üretilmiş olan zemin kaplamalar aynı zamanda da anti bakteriyeldir. Toz ve kir birikmeyen malzeme her zaman parlak görüntüsü ile her zevke uygun tasarımlar ile piyasada kendine büyük yer edinmektedir.

Banyo ve mutfakta kullanım rahatlığı sunulmaktadır. Her ne kadar sudan etkilenmeyen malzemeler üretilmiş olsa da yine de sızdırma yapabilir ve kısa sürede deformasyona uğrar. Oysa ki portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplamada böyle bir olay olmaz. Tekrar bir maliyet bütçesi hazırlamanıza gerek kalmaz. Uzun ömürlü malzemeler kullanıldığı için kolaylıkla tercih edilebilir. Hayatımıza renk katmak dışında zeminde ki pütürlük sayesinde ortamın tehlikeli olabilme ihtimaline karşı da uyarmaktadır.

Portakal kabuğu desenli epoksi uygulaması genellikle otoparklarda kullanılan ve görünüm itibari ile portakal kabuğunun desenini andıran kolay temizlenen kayma yapmayan bir kplama ürünüdür. Bu kaplama türü zengin renk seçeneği ile zeminlerinize dekoratif hava katmakta dır. Uygulama yapılacak alanın yağ kir ve beton atıkların dan temizlenip uygulanacak alanın mevcut zeminin de ne varsa ona göre zemin hazırlandık tan sonra astardan önce zeminin taşlanması,yapılıp temizlendikten sonra astar uygulanıp kurumaya beletilmelidir. Daha sonra kuruyan astar tekrar zımpara yapılarak arakat uygulaması yapılıp tekrar kurumaya burakılmalı dır. Kuruyan arakata tekrar zımpara yapılıp son kat metre kareye 600

admin

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardım ?
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim